Výprava Jiřiček do bazénu a přespání

V pátek 12. 4. jsme se sešly u farní klubovny. Nechaly jsme tu věci na spaní a vydaly se na vlak do bazénu. Dojely jsme do České Třebové a z nádraží jsme vyšly k bazénu. Cestu nám zpříjemňovala hra kontakt, při které jsme se spolu nasmály.

V bazénu jsme jezdily na tobogánu a skákaly šipky a bomby. Také jsme šly na chvíli do parní lázně. Po koupání jsme si koupily v bufetu párky s rohlíkem a na chvíli jsme se zastavily na hřišti. Došly jsme k vlaku a vyrazily zpátky do Lanškrouna. Cestou jsme si na večeři objednaly pizzu.

V klubovně jsme se bavily tím, že jsme všechny hrály na klavír. Povečeřily jsme, vytáhly si spacáky a potom jsme se koukaly na Narnii. Ráno jsme se nasnídaly, uklidily, a vydaly jsme se na procházku k rybníkům. Zde jsme se také usídlily na hřišti. Cestou zpátky jsme potkaly krásnou labuť a obdivovaly malé kůzlátka. Potom jsme už vyrazily domů.

Veronika - 13.04.2024, 37. oddíl dívčí