1. chlapecký oddíl – vlčata

Vlčata jsou kluci mezi 7 a 10 lety, kteří se jednou týdně scházejí na schůzkách a občas společně vyrazí na výpravu. Protože vlčata jsou hravá, mají v programu pěknou řádku her a spoustu zábavy. Nechybí v něm ale také aktivity, při kterých mohou vykonat něco pro druhé.

Kromě tradiční činnosti se v minulosti několikrát zúčastnili Skautského muzikálu s představením, ve kterém nejen hráli, ale i zpívali vlastní písničky a pro které si připravili na schůzkách kostýmy. Mezi netradiční činnosti také patří sjíždění mírnějších řek na raftu nebo základní horolezecký trénink. Na letním táboře pak mohou dokázat, že si dokážou sami poradit a postarat se o sebe i bez péče rodičů.

Pravidelné schůzky: Vždy ve středu v klubovně na ulici Na Větru č. p. 1133 od 16:00 do 18:00

Vedoucí vlčat: Miloslav Uher – Šroubek

Kontaktní e-mail: jednickala.vlc@skaut.cz

Sponzoři »