37. dívčí oddíl

Vítáme Vás na stránkách 37. dívčího oddílu!

Náš oddíl má velmi složitou, ale zajímavou historii. Postupem času se některé dívčí oddíly rozpadly a zanikly. Našel se vždy někdo, kdo nechtěl se skautingem skončit, a tak jsme se nakonec sešly v 37. dívčím oddílu.

37. oddíl tvoří šest družin (benjamínci, dvě družiny světlušek a jednu družinu skautek). Je nás sice hodně, ale máme mnoho společného – spojují nás skautské ideály, láska k bližnímu, úcta k přírodě i snaha udělat svět o trochu lepším. A v neposlední řadě smysl pro humor.

Aktivně se zapojujeme do činnosti střediska, účastníme Svojsíkových závodů. Mezi naše tradiční oddílové akce patří rukodělná odpoledne, Den sesterství nebo čtrnáctidenní letní tábory. Pokud se chcete podívat na to, co jsme zažili, klikněte zde.

Vedoucí oddílu: Marie Skalická (skalimarushka@email.cz)

Zástupkyně vedoucí oddílu: Veronika Skalická, Anna Bednářová

Vedoucí družin: Kateřina Gregorová – Kačaba, Ludmila Šebrlová – Šeli, Gabriela Smoláková – Džipina, Jaroslava Beranová, Monika Maříková, Anna Bednářová, Marie Skalická, Veronika Skalická, Michaela Gregorová, Magdaléna Skalická, Rita Smoláková, Pavla Skalická, Eva Marie Horáková, Martina Dušánková, Eliška Skalická

Další vedoucí, které pomáhají na akcích: Marie Kindlová – Skřítek, Kristýna Maiová – Kiki, Barbora Říhová, Kateřina Reslerová, Tereza Horáková, Pavla Špačková

Nahlédněte do galerie a podívejte se na několik okamžiků ze života oddílu.