37. dívčí oddíl

Vítáme Vás na stránkách 37. dívčího oddílu!

Náš oddíl má velmi složitou, ale zajímavou historii. Postupem času se některé dívčí oddíly rozpadly a zanikly. Našel se vždy někdo, kdo nechtěl se skautingem skončit, a tak jsme se nakonec sešly v 37. dívčím oddílu.

37. oddíl tvoří šest družin (benjamínci, tři družiny světlušek a dvě družiny skautek). Je nás sice hodně, ale máme mnoho společného – spojují nás skautské ideály, láska k bližnímu, úcta k přírodě i snaha udělat svět o trochu lepším. A v neposlední řadě smysl pro humor.

Aktivně se zapojujeme do činnosti střediska, účastníme Svojsíkových závodů. Mezi naše tradiční oddílové akce patří rukodělná odpoledne, Den sesterství nebo čtrnáctidenní letní tábory. Pokud se chcete podívat na to, co jsme zažili, klikněte zde

 


Vedoucí oddílu: Anna Bednářová (ani.bednarova@email.cz)

Zástupkyně vedoucí oddílu: Marie Skalická, Barbora Říhová, Gabriela Nováková

Vedoucí družin: Kateřina Gregorová – Kačaba, Ludmila Šebrlová – Šeli, Gabriela Smoláková – Džipina, Monika Gregorová, Anna Bednářová, Marie Skalická, Veronika Skalická, Michaela Gregorová, Magdaléna Skalická, Rita Smoláková, Anna Indrová, Klára Kuťáková, Eva Marie Horáková

V oddíle máme spoustu dalších skvělých vedoucích, které se účastní výprav a táborů.


 

Nahlédněte do galerie a podívejte se na několik okamžiků ze života oddílu.

Registrační kalkulačka

Sponzoři »