Klubovna Na Větru

V klubovně na ulici Na Větru konají svoji pravidelnou činnost oddíly střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun. V klubovně je i technicko-provozní zázemí střediska. Mimo běžné činnosti oddílů je možno v klubovně pořádat vzdělávací akce, víkendové a pobyty v maximální délce 7 dní, zejména o prázdninách.

Klubovna je zpravidla k dispozici v pátek od 19:45 hodin.

Z důvodu mimořádných okolností chceme zamezit kontaktu dětí na schůzkách a ubytovaných. Z toho důvodu nelze předávat klubovnu ubytovaným dříve než v 19:30 (týká se pátků, kdy se konají schůzky). Platí to pro oddílové výpravy i pro kurzy (včetně organizačního „předvoje“).

REZERVACE:

nedostupný = klubovna je již rezervována pro návštěvníky nebo akci domovských oddílů

KAPACITA:

40 osob

SEZÓNA:

celoročně

ADRESA:

Na Větru 1133, Lanškroun, 563 01

DOPRAVNÍ SPOJENÍ:

autobus, vlak – Lanškroun

CENA platná od 1. 1. 2023:

OBJEDNÁNÍ:

elektronickou poštou na e-mail: ubytovani@skaut-lanskroun.cz

Do e-mailu uvádějte – účel akce (oddílová výprava, kurz, apod.), termín (ano, občas vypadne:-), očekávaný počet účastníků, organizaci a kontaktní údaj na objednávajícího (telefon).

KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ:

Matěj Skalický – Jedlík
e-mail: ubytovani@skaut-lanskroun.cz

VYUŽITÍ:

vzdělávací akce, víkendové a celotýdenní pobyty, turistika, koupání (rybník – 1,5 km), cyklistika, lyžování (lyžařské centrum Čenkovice)

VYBAVENÍ:

dřevostavba, 8 kluboven, kuchyňka (s troubou a varnou deskou, bez ledničky), 3 x WC – ženy, 2 x WC muži, teplá voda na WC a v kuchyni, topení elektrickými přímotopy, elektřina, bez sprch

Ubytování převážně v centrální klubovně o ploše 120 m2, spaní na vlastních karimatkách.

O zapůjčení ostatních kluboven se rozhoduje individuálně, zpravidla zapůjčujeme pouze v případě konání vzdělávacích akcí.

 

Sponzoři »