Klubovna Na Větru

V klubovně na ulici Na Větru konají svoji pravidelnou činnost oddíly střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun. V klubovně se nachází také technickoprovozní zázemí střediska. Mimo běžné činnosti oddílů je možno v klubovně pořádat vzdělávací a víkendové akce a pobyty v maximální délce 7 dní, zejména o prázdninách.

Klubovna je zpravidla k dispozici v pátek od 18.30 hodin.

REZERVACE:

Nedostupný = klubovna je již rezervována pro návštěvníky nebo akci domovských oddílů

KAPACITA:

40 osob

SEZÓNA:

celoročně

ADRESA:

Na Větru 1133, Lanškroun, 563 01

DOPRAVNÍ SPOJENÍ:

autobus, vlak – Lanškroun

CENA platná od 1. 1. 2023:

OBJEDNÁNÍ:

Pro objednání, prosím, vyplňte tento formulář.

KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ:

Matěj Skalický – Jedlík
e-mail: ubytovani@skaut-lanskroun.cz

VYUŽITÍ:

vzdělávací akce, víkendové a celotýdenní pobyty, turistika, koupání (rybník – 1,5 km), cyklistika, lyžování (lyžařské centrum Čenkovice)

VYBAVENÍ:

dřevostavba, 8 kluboven, kuchyňka (s troubou a varnou deskou, možnost půjčení ledničky*), 3 x WC – ženy, 2 x WC muži, teplá voda na WC a v kuchyni, topení elektrickými přímotopy, elektřina, bez sprch

*po předchozí domluvě

Ubytování převážně v centrální klubovně o ploše 120 m2, spaní na vlastních karimatkách.

O zapůjčení ostatních kluboven se rozhoduje individuálně, zpravidla zapůjčujeme pouze v případě konání vzdělávacích akcí.