31. oddíl skautů

Vítej příteli!

Zavítal jsi na stránku věnovanou našemu 31. skautského oddílu střediska Zubr a Dikobraz. Jsme parta kluků, kteří se snaží společně trávit volný čas tím, že chceme bojovat s vlastní leností a užít si přitom nějakou tu srandu.

Snažíme se mezi námi vytvářet kamarádské ovzduší, prostě chceme žít tak, aby z nás vyrostli slušní lidé. Nabízíme ti zažít napětí při našich hrách v přírodě i v klubovně, spaní pod širákem, naučíme tě rozdělávat oheň a další věci, abys byl schopen přežít v přírodě. Budeš si s námi lámat hlavu při luštění tajemných zašifrovaných zpráv, poznáš romantiku nočního lesa, objevíš s námi krásné kouty naší země. Chceš-li trávit letní prázdniny na táboře jako elitní pilot RAF, hobit, či námořník z posádky Jamese Cooka na cestě kolem světa, jsi na správné adrese.

Náš oddíl ti nabízí cestu, jak se stát správným klukem. Zní to krásně, ale tato cesta není lehká. Skrývá se na ní spousta překážek. Budeš bojovat sám se sebou, abys ráno vstal na sraz výpravy, budeme spolu moknout při letních bouřkách, poznáš, co znamená sáhnout si až na dno svých sil, když tvoji kamarádi potřebují pomoc.

Spousta chlapců tohle nevydrží, ale nebojíš-li se na sobě pracovat, vítej mezi námi. Nejsme dokonalí, občas to mezi námi zaskřípe, ale sami se chceme zlepšovat. I my jsme na cestě, kterou ti chceme ukázat. Tak neváhej a přijď mezi nás. Najdeš nás každou středu od 16 hodin do 18 hodin a od 17 do 19 hodin v naší klubovně na ulici Na Větru č. p. 1133 v Lan­škrouně.

Sponzoři »