Litomyšl! Bazén! Discgolf! Výprava 33. a 31. oddílu

33. smečka vlčat a 31. oddíl skautů a Bananátor vyrazili od 22. do 24. března na společnou výpravu do klubovny Naděje v Litomyšli. V pátek jsem si zašli na hřiště u rybníku za městem.

V sobotu nás čekal Discgolf na hřišti (vyhrál Vojta L.) a oběd v podání Honzy B. Odpoledne, kdy se zhoršilo počasí, jsme se ukryli do místního bazénu (hymna krytého bazénu v Litomyšli ke zhlednutí zde). K večeři si kluci pekli vlastní pizzu, a nebyl tak prostor si na jídlo stěžovat :-D. Pak došlo i na masáže.

V neděli jsme navštívili mši v kostele Povýšení sv. Kříže, kde byla i hraná křížová cesta. Po obědě tentokráte od Tlampače se dala pauzička a muselo se uklízet. Akci jsme zakončili na náměstí v místním obchodě, kde se za baterky s laserem utratily zbytky kapesného.

Tlampač

Veronika - 24.03.2024, 31. oddíl skautů