Výprava Jedničky do Letohradu

Sešli jsme se na autobusovém nádraží v Lanškrouně v sobotu 19. března. Odtamtud jsme jeli do Letohradu, kde jsme se ubytovali a hned vyrazili na biatlon, kde jsme hledali kešky. Našli jsme skoro všechny. Potom jsme si zahráli přebíjenou s kartami. Když jsme dohráli, tak jsme šli přes celé město až ke kapli sv. Jana Nepomuckého, kde jsme se naobědvali. Poté jsme navštívili klokany a ptáčky. Při návratu do klubovny jsme našli poslední kešku u hasičské zbrojnice.

Hned jak jsme ji našli jsme šli hrát fotbal. Po pár minutách nám míč vletěl do řeky, ale náš zachránce a hrdina Starosta se do vody vrhnul a míč vytáhl, byl sice od hlavy až k patě mokrý, ale to mu asi nevadilo. Po večeři jsme hráli kostkový Bang! a soutěžili jsme v Riskuj proti roverům.

Druhý den jsme si zabalili věci. Ještě jsme šli hrát hru, že jeden je slepý, dva jsou svázaní k sobě, jeden je hluchý a ten poslední němý. Museli jsme dostat míče do určitého místa a plnit různé jiné úkoly. Jakmile jsme dohráli, tak jsme šli samozřejmě hrát zase fotbal. Po obědě jsme začali uklízet. Turbánek si vzal na starost Majkla, který byl jeho (dobrovolným) otrokem. Musel dělat všechno za něj. Potom jsme šli čekat na autobus domů.

Fotky jsou zde: https://photos.app.goo.gl/AMsdCYPkbYgL8hXGA

Soptík