Výprava do Moravské Třebové

V sobotu 15. září v 7:55 ráno jsme se sešli na autobusovém nádraží. Sešli jsme se tři skauti a dva vedoucí. Autobusem jsme odjeli do Moravské Třebové kde jsme poté vyhledali nám propůjčenou dílnu, kde jsme měli spát. Po zabydlení jsme měli doručit obálky na určená místa. První byla rozhledna, druhé křížoví vrch, kde ovšem byl ten, komu jsme obálku měli předat zastřelen a posledními slovy nás poslal do muzea, kde jsme měli obálku předat. Když jsme si muzeum prohlédli a předali jsme obálku vrátili jsme se do dílny. Večer jsme zašli na kebab a trochu zacvičili na workoutu. Po návratu do dílny jsme se stali členy mafie a den jsme zakončili hraním deskových her. Druhý den jsme uklidili, dohráli deskové hry, a pak jeli domů.

jednickala - 24.10.2018, 1. oddíl chlapecký