Dřevárna

V sobotu 27. 10. 2018 jsme se ráno sešli u klubovny (Já – Starosta, Jedlík, Doktor, Turbánek, Robinson, Vojta a Vypravěč) za účelem si zabojovat s našimi vyrobenými zbraněmi. Kvůli dešti jsme se rozhodli bojovat pod klubovnou v lesíku, kde tolik nepršelo. Zahráli jsme si různé herní módy (transport, všichni proti všem, kradení vlajky atd…). Turbánek s Robinsonem nám připravili i příběh a závěrečný souboj, což nám akci obohatilo. Například tím, že když jsme se bili se zlem (Turbánek, Robinson a Doktor) a Doktor byl na pokraji smrti, přispěchal Robinson a díky své vyšší moci ovládl mou mysl a musel jsem bojovat po jeho boku, čímž Doktora zachránil.  Akci jsme si i přes déšť užili a nikomu se nic nestalo.

jednickala - 27.10.2018, 1. oddíl chlapecký