Poli a lesy okolo Lanškrouna

Bylo krásné počasí, jeden stupeň nad nulou, studený vítr, nízká šedivá mračna a sem tam padající krystalky sněhu, prostě super počasí na výpravu pro drsné chlapy. Sešlo se nás 9 členů mužstva a dva velitelé. S úsměvem na rtech jsme vyrazili do lanškrounské minizoo a dále do polí, kde jsme nalezli příjemně vyhřáté útočiště na Zubrovce. Zde se rozdělily cesty hnědé a zelené šestky. Zatímco hnědá pokračovala dále vstříc příjemně ledovému větru a štípajícímu sněhu, zelená se vrátila do klubovny, kde měla další program. V lese už tolik nefoukalo, tak si vlčata mohla sundat šátky, kterými si chránila obličej. Cestou se v tomto podzimním čase učila poznávat rostliny, vyběhla příkrý svah v malé rokli za co nejkratší čas, popř. zahrála Nálety či Na Medvědy. Protože se blížil čas setkání s rodiči, zvládla v rekordním čase indiánským během vzdálenost Papírenské sídliště – klubovna.

- 19.11.2015, 33. smečka vlčat