Ostříží výprava do ČT, aneb není Rámen jako Rámen

V sobotu 12. 3. 2022 jsme si vyrazili na kratší výpravu do České Třebové. Bylo nás celkem 5. Z Třebové pod vedením Samsona, který dostal mapu, jsme vyrazili na Kozlov (tedy víceméně). Od rozhledny (která byla zavřená) jsme šli po modré kolem osady Křivolík, kam jsme zašli. Nejzajímavější zde podle skautů bylo prase, zmatený pes a auto vrak. Bez dalšího zdržování jsme hledali místo k obědu. U turistického rozcestníku se kluci pustili do vaření Rámenu. Jak jsem pochopil, jde o čínské nudle a salám Bivoj, ale BEZ celého sáčku sušeného česneku a vařené na velkém ohni (ne na vařiči).

Když jsme oběd zdolali mohli jsme pokračovat přes Přívrat nad Dlouhou Třebovou. Cestu jsme si ukrátili hraním pochodových, schovávacích a pozorovacích her. K nádraží se někteří pokusili doválet sudy, ale nakonec jsme tam všichni museli dojít.

Díky za krásně strávenou sobotu.

Tlampač

Veronika - 12.03.2022, 31. oddíl skautů