Oddílová schůzka 31.oddílu

Přišli jsme na oddílovou schůzku a Tlampač mi z kroje odpáral vlčácký slibový odznak, protože jsem ho zapomněl odpárat. Matěj ale zapomněl odpárat úplně všecko, ale Tlampač mu odpáral jen něco.

Potom přišel Vašek a Jirka a tak jsme zahájili a obodovali. Potom přišel Dan (jako vždycky pozdě) a tak jsem tam byl já, Matěj, Vašek a Dan ze skautů a Jirka, Tomáš, Dave, Tlampač a Dominik z vedoucích.

Potom jsme se fotili. Odklidili jsme stoly, aby tam bylo trochu víc místa. Fotili jsme se pod znakem. Nejdřív skupinovou fotku a potom jsme se fotili každý sám. To proto, že u každého člena našeho oddílu bude fotka a popis. Ten popis jsme dělali potom. Tomáš nám dal otázky a my jsme na ně měli nějak humorně odpovědět. Byli to otázky: např. Do jaké školy chodíš? Kde jsi se narodil? Jaký je tvůj oblíbený pořad a seriál? Jaké je tvoje oblíbené jídlo? Jaký je tvůj oblíbený koníček? Bylo jich ještě víc, myslím, že jich bylo patnáct. Samozřejmě jsme na ně odpovídali nepravdivě.

Potom jsme jedli sušenky, které Tom s Jirkou koupili, byly moc dobré, ale žádný nezbyly, takže ten, kdo nepřišel na schůzku, měl hodně velkou smůlu.

Potom nám Tom pustil písničku, kterou vedoucí budou zpívat na mikulášské besídce a my u ní budeme předvádět děj. Je asi o tom, že jedna obchodní loď pluje do přístavu Oran na barbarském pobřeží. Cestou je ale přepadnou piráti ale oni se pirátům ubránili a ke dnu je poslali.

Potom jsme zpívali další písničky. Když jsme dozpívali, Jirka a Tomáš odešli na střediskovou radu a my jsme uklízeli klubovnu.

Potom jsme zakončili schůzku a šli jsme domů.

Kuba

Tom - 6.11.2010, 31. oddíl skautů