Co se děje na Zubrovce

V letošním roce na naší základně Zubrovka probíhají opravy tak, aby se i tato základna dala častěji využívat pro činnost. Před prázdninami došlo k opravě prasklin v obvodových stěnách.  Na tuto opravu následně navázaly práce uvnitř Zubrovky, a to zejména vyspravení prasklin, a následně bude místnost vymalována. Nejen uvnitř probíhají práce.

Svůj nový povrch obdržela i střecha. Nejprve roveři a vedoucí z 31. oddílu skautů pod  vedením Tlampače odrezovali a následně natřeli veškeré oplechování střechy. Dnes přiložili ruku k dílu i oldskauti, a to Standa Cink, Standa Skalický,  Tonda Kráčmar, kteří na původní lepenku položili novou vrstvu střešní krytiny.

Těm, co přiložili pomocnou ruku, patří poděkování. Ještě před námi je dost práce, kterou organizuje  Tlampač.

Autíčko - 20.10.2023, Kronika