Současné i bývalé vedoucí 37. oddílu na Lístečkové party

V sobotu 21. října 2023 v pět hodin jsme se již podruhé sešly na Lístečkovou party – setkání současných a bývalých vedoucích 37. oddílu. Dozvěděly jsme se o táboře v roce 1969, na kterém tábořilo 300 skautů z lanškrounského, letohradského a žambereckého střediska, a také o prvních táborech 2. a 3. oddílu po Sametové revoluci. Velice nás zaujaly zábavné historky ze skautského života zahrnující třeba modlení růžence ve vlaku, povodně nebo vznícení vlasů.

Zahrály jsme si hru Máš minutu! Nakonec jsme se pustily do občerstvení, skvělého čaje, prohlížení kronik z našich světluškovských i skautských let a povídání. Některé z nás jsme se neviděly několik měsíců, a dokonce i let! Moc díky všem za příjemný a zábavný podvečer!

Anička Bednářová

Veronika - 21.10.2023, 37. oddíl dívčí