Víkend v klubovně Pomněnky a Sedmikrásky 37. oddíl

O víkendu přespali Pomněnky a Filda od vlčat z pátka na sobotu v klubovně. Sešli jsme se v 19:00 hod. Po srazu následovalo hraní deskových her. V devět hodin jsme si rozložili spacáky a karimatky a přichystali se na večerní kino. Promítala se animovaná pohádka Don Chichot (od producentů, kteří viděli film Shrek), byl i popcorn. Ráno jsme vstávali časně. Uklidili jsme si s většími i menšími obtížemi spacáky a karimatky. Ke snídani byla vánočka a pak se k nám přidaly sestřičky Sedmikrásky. Všichni jsme si zahráli seznamovací hry a vrhli se na tvoření. Proběhla výroba halloweenských svíček, duchů z gázy a hlavně tvorba růžových triček. Holkám se moc povedly. Po obědě se šlo na procházku a pak už byl čas jít domů.

Účast:
Pomněnky: Špendlík,Klár­ka,Adélka,Rozár­ka,Gábinka,Ro­zinka,Ellenka,E­liška,Janička,Ka­čaba,Šaman
Sedmikrásky: Maruška,Sašen­ka,Barunka,Adél­ka,Anetka,Vik­torka,Tonička,Jo­sefka,Andělka

Martina - 31.10.2014, 37. oddíl dívčí