Velikonoční tvoření

sobota 2.dubna 2011

Tak a je to tu. Tentokrát VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ v klubovně. 2.4. se nás nesešlo moc, ale to vůbec nevadilo. Kdo přišel, určitě nelitoval. Starší světlušky, skautky a vedoucí se s velkým odhodláním pustily do pletení z pedigu. Nakonec si každá odnesla domů nádhernou, vlastnoručně vyrobenou ošatku. Menší světlušky a jedno vlče (Vojta S.) si pohráli s papírem a ozdobnými děrovačkami. Vznikly tak originální výrobky – prostírání. Papír jsme ještě zalaminovali, aby nebylo prostírání jen na jedno použití. K Velikonocům patří samozřejmě kraslice. Letos jsme je malovali akrylovými barvami. Po zaschnutí jsme se pustili do stojánku se sololitu a pedigu. Ještě hezká mašlička, nějaké ozdobičky a je hotovo. Jeden výrobek hezčí než druhý.

Ahoj zase příště Chůvka

Autíčko - 2.04.2011, 37. oddíl dívčí