Loučení s klubovnou 28.8.2011

Prázdniny byly skoro u konce a nadešel ten správný čas abychom se rozloučily s klubovnou. S klubovnou, kde většina našich členek začla chodit do skautu, kde strávily svoje schůzky a výpravy. Prostě pár dobrých let života:) Proto jsme nemohly zapomenout na to, abychom se s ní pořádně rozloučily. A jak jinak než hrou:) Holky se rozdělily do třech skupinek a v těchto skpinkách musely projít vilu plnou strašidel a získávat od nich indície aby našly dávno ukrytý poklad. Například u upíra (ve sklepě) získaly indícii tím, že musely upíra porazit v prší, u báby kořenářky měly čichové pexeso, u hraběnky skládaly dohromady její rozbitý obraz, smutný duch chtěl osobní spis zesnulé studentky, která zde bývala na intru, u myslivce musely zneškodnit balónky a posledním úkolem bylo prolét pavučinu na půdě. Poté co splnily úkoly a vyluštily šifru, která je dovedla k pokladu (klíč od nových kluboven) jsme se vydaly do nových kluboven. Tam jsme si je prohlédly a vrátily se zpět do staré klubovny, kde jsme si opekly buřty a prohlédly fotky z tábora a minulých akcí.

Michael - 28.08.2011, 1. oddíl dívčí