Rangers na Kralickém sněžníku

Až v autobusu nám Pipi oznámila, že jedeme na výšlap na Králický sněžník. Všechny jsme byly nadšené :). S neskrývanou radostí jsme dojely cyklo-busem do Dolní Moravy a pokračovaly až na vrchol Králického sněžníku. Cestou jsme plánovaly odlov několika kešek, ale bohužel se nám podařilo nalézt jen jednu. I tak jsme za to ale byly rády. Každá z nás má u památného slona na české straně vrcholovou fotku. Poté k prameni Moravy a na úplný vrchol – hromadu kamení (zbytky po rozhledně). Z vrcholu jsme pokračovaly do hospody na polské straně, kde jsme si obědnaly rajskou polévku v domění, že je to bramborová. I tak jsme ji ale snědly, chvíli si odpočinuly a vydaly se stejnou cestou zpět. Celou výpravu nám Pipi rozdávala body. Vítězkami s konečným hodnocením 3 se staly Maki a Jája, které dostaly sladkou odměnu :)..

Fotila, napsala Jája

Autíčko - 28.06.2010, 1. oddíl dívčí

Sponzoři »