Závody skautských hlídek

V sobotu 19. 10. pořádalo středisko v Dolní Dobrouči závody tříčlenných hlídek. Nás jely reprezentovat čtyři hlídky. Auty jsme dojeli na místo, vyslechli si pravidla a už se mohlo začít. Závod obsahoval tradiční úkoly jako například zdravověda, oheň, orientace a samozřejmě i překvapení. Závodníci doběhli spokojeni a vyřízeni, a tak si dobyli energii gulášem. Před nástupem jsme si zahráli společně hry a když přišla chvíle na vyhlášení, všichni netrpělivě čekali. Nakonec se nám povedlo obhájit 1. místo a trofej tak vezeme domů i s 2.,3. a 9. místem. Všem závodníkům patří veliký potlesk a pochvala.

Složení hlídek: 1. J. Gregora, J. Doleček, F. Gregora 2. M. Gregorová, T. Horáková, M. Pavlasová 3. M. Poláková, M. Doleček, M. Gregorová 9. A. Bednářová, Š. Kuťáková, B. Říhová

- 19.10.2013, 31. oddíl skautů