Výprava vlčat

Komplikovaně bychom asi hledali, kdy naposledy uspořádaly 1. a 33. smečka vlčat společnou výpravu. V tomhle směru se tedy jednalo o svého druhu ojedinělý podnik. Přes týden před prvním jarním víkendem, kdy výprava proběhla, se sice zdálo, že počasí nám nebude přát – realita ale nebyla tak hrozná.obrázek

Ráno jsme vyrazili od klubovny v ulici 5. května směr Obora a lanškrounské rybníky. Než jsme dorazili k Eduardovu prameni, přišla řada na několik her a seznamovaček, které některým daly zabrat, protože účastníků výpravy bylo víc než dost.

Na hrázi Slunečního rybníka jsme se pustili do přípravy oběda, zatímco vlčata si zahrála několik dalších her . Kolem poledně sice několikrát lehce sprchlo, ale úkrytu pod mostem na hrázi ani nebylo příliš třeba – ikdyž místo pro oběd to bylo poměrně pohodlné. Gulášová polévka snad všem zachutnala, protože veškerý obsah kotlíků se beze zbytku přesunul do žaludků strávníků.

Po zahlazení ohniště jsme se vydali po hřebeni přes sjezdovku směrem na Lískovec do roklí a po krátké zastávce na Zámeček. Celou cestu jsme pak zakončili opět u klubovny, kde jsme se rozloučili.obrázek

Šroubek - 26.03.2011, 1. oddíl chlapecký – vlčata