Vodní radovánky pro vlčata a světlušky

V sobotu 15. června 2013 v 9:00 hodin se čtyři posádky vlčat a světlušek nalodili na Dlouhém rybníce na plavidla k vodáckému výcviku a dalším radovánkám. Posádky se pojmanovaly takto Vydry, Černá perla, Kocábky a Mořští vlci. Dopoledne proběhl výcvik plavčíků, kteří všichni zdárně zvládli a tak po obědě a odpočinku mohli posádky mezi sebou soutěžit. Posádky nejdřive soutěžily na pevnině a to ve vzájemných soubojích v přetahování, v překážkové dráhě, hodu na cíl a skládání puzzle. Následně se posádky nalodili na svá plavidla a připravily se na start rychlostního závodu, následovala vodní kimovka a lovení slanečků. V sápolení posádek vyhrála posádka VYDER, druhá skončila posádka KOCÁBEK a na třetím místě skončili posádky MOŘŠTÍCH VLKŮ a ČERNÉ PERLY.

Složení posádek: VYDRY – Štěpán, Filip G., Honza H., Uhlík, Niki, Citronék KOCÁBKY – Doktor, Honza D., Martin, Jedlík, Šotek, Nelča, Pája ČERNÁ PERLA – Vašek, Tadeáš, Honza, Aguš, Balú, Anička, Myšák MOŘŠTÍ VLCI – Lojza, Milan, Michal, Majda, Brumla, Sylvinka, Verča

posádkarychlostní plavbavodní kimovkaslanečcihod na cílpřetahovanápřekážková dráhapuzzlebody celkempořadí