Vánoční schůzka Pomněnek z 37. oddílu

Dne 22. prosince jsme ve složení Tlampač, Šárka, Šaman, Rozinka, Špendlík a Štěpánka vydali na výpravu ke Krátkému rybníku kde jsme do krmelce vložili dobrůtky pro zvířátka – jablíčka, žaludy, kaštany… Cestou k hrázi jsme ovšem narazili na hejno místních kachen. Abychom se zachránili naházela děvčata trochu těch dobrůtek pro zvířátka kachničkám. Poté co jsme dorazili ke krmelci a vložili do krmelce jídlo, zapálili jsme si prskavky a zazpívali koledy.
Cestou zpět do klubovny se od nás odpojil Tlampa,č ale zato jsme potkaly Džippinu s Ritou. Navzájem jsme si popřály pěkné Vánoce a vyrazily na teplý čaj a připravené cukroví. V klubovně jsme nad čajem a cukrovím debatovaly tak zabraně, že jsme si ani nevšimly, že už se přiblížila hodina odchodu. Dojedly jsme cukroví předaly si dárečky a vydaly se do svých domovů.

Martina - 22.12.2013, 37. oddíl dívčí