Střediskové kolo Svojsíkova závodu 2019

V sobotu 27. dubna v okolí Mariánské hory proběhlo střediskové kolo Svojsíkova závodu 2019. I přes počáteční nepřízeň počasí vše nakonec dopadlo dobře. V mladší kategorii vlčat a světlušek startovalo celkem šest hlídek a ve starší (skauti a skautky) sedm. Mezi mladšími se nakonec z vítězství radovala hlídka Bobrů z 33. smečky, zatímco mezi staršími si nejlépe vedla hlídka „Trupek“ z 1. chlapeckého oddílu. Podrobnější výsledky jsou v následujících tabulkách.

Nejlepší hlídky oddílů skautů a skautek jsou letos nominovány do základního kola Svojsíkových závodů, kde poměří síly s ostatními oddíly našeho okresu. Základní kolo v tomto roce po delší době zavítá opět do Lanškrouna a bude se konat 11. května.

Autíčko - 27.04.2019, Kronika