Střediskové kolo Svojsíkova závodu 2011

Celý minulý týden nás provázelo aprílové počasí, kdy spíše převládala zima a déšť. Jak se blížil víkend počasí se změnilo a v sobotu nás přivítalo na Zubrovce krásné jarní počasí. Po slavnostním nástupu na start střediskového kola Svojsíkova závodu nastoupily 3 družinky světlušek, 4 družiny vlčat, 3 družiny skautek a 1 družina skautů. V závodě musely družiny plnit úkoly na disciplínách – první pomoc, vyhledávání informací, kimovka, uzlování, hlavolamy, překážková dráha, šifry, kuchařské dovednosti. A jak závod skončil:

Kategorie Vlčat a Světlušek:**

1. Sněženky z 37. dívčího oddílu
  2. Berušky z 1. dívčho oddílu
  3. Pomněnky z 37. dívčího oddílu
  4. Vlci z 33. smečky vlčat
  5. Orlíci z 1. chlapeckého oddílu
  6. Lišáci z 1. chlapeckého oddílu
  7. Mufloni z 1. chlapeckého oddílu

Vysledky_stre­diskove_SZ_2011_V­aS

Kategorie Skautů a Skautek**

1. Bílá Orchidej z 31. oddílu skautů
  2. Vlaštovky z 37. dívčho oddílu
  3. Divoké Fčely z 1. dívčího oddílu
  4. Vážky z 1. dívčího oddílu

Vysledky_stre­diskove_SZ_2011_S­aS

Na závěr bych chtěl poděkovat všem vedoucím, kteří z organizovali střediskové kolo. A též nesmím zapomenout oldsakuty v čele s šefkuchaři Šedým Bobrem a Mupy pro nás připravili tradiční buřgulášek.

Autíčko - 16.04.2011, Kronika