Stavba kolárny na tábořišti

obrázek Tatenické přístřešky – díl druhý.
Po roce opět pokračovala táborová výstavba. K jídelně přibyl přístřešek na kola. Nejen lidé, ale i naše kola mohou mít důstojné podmínky :-). (A těch zastřešených 20 m2 třeba využijeme i jinak.)
A jak to letos probíhalo? Poslední květnovou sobotu dokončení výkopových prací („předkopáno“ minulý rok). V polovině června řezání, hoblování, natírání trámů a prken, shánění krytiny, šroubů, barev… Bleskové vztyčení konstrukce během nedělního odpoledne a v sobotu o týden později dodělávka střechy, položení meliorační hadice a úprava podlahy. Za pomoc při výstavbě děkuji kamarádům, členům střediska a rodině (členové střediska, kamarádi a rodina se někdy hodně prolínají).
Tak tedy jmenovitě: Charli (konstrukce, dílovedoucí, odborné práce, dopravce….. ), Ota Černohous (poskytl zázemí pro přípravné práce, přejímal a odvážel materiál, pomáhal kde se dalo), Jirka Dajčar ( spolehlivý druhý sekáč a natěrač), Mupy ( truhlář,natěrač, pokrývač, klempíř,…), Čvachta (první sekáč, „Iron men“ v tréninkové fázi, ustanovil základní rekord v prosekání příjezdové cesty vyžínačem na 3 hodiny, 32 minut a 13 sekund), Uranga, Zbyšek a Pepus (rodinné rezervy, povolané v nejvyšší nouzi). Kobra (stavební dozor a pokrývač), Fousek (odborné práce všeho druhu), Kecka, Akéla, Sever (meliorační a povrchové práce). Bětka, Kačenka Krátká a Petra Gregorová (morální i pracovní podpora). Honza Kostelecký (zajištění řeziva), Radek Urban (klempířské prvky). A nesmím zapomenout poděkovat za poskytnutou pomoc stavební firmě Pavel Dařílek a truhlářství Dudycha.
Sepsal a stavbu logisticky zajistil

Fous

Autíčko - 21.06.2013, Kronika