Soutěž v uzlování

Ráno 9.3. jsme se sešli v 8:15 u klubovny, byli jsme 3 skauti – Sysel, Ucho, Kůkyn a 2 vedoucí. Poté co nás Šroubek přivezl autem do Dobrouče, tak jsme s Pepusem byli ponecháni osudu. Po lehčím procvičení uzlů, začíná samotná soutěž.

Byli jsme rozděleni na dvě skupiny skauti a skautky, vlčata a světlušky. Já s Uchem jsme byli u skautů, Kůkyn byl u vlčat. Ucho s Kůkynem postoupili ve svých kategoriích. Já bohužel těsně nepostoupil. Kůkyn skončil na pátém místě. Když došlo na vyřazovacího pavouka Ucho byl s nejlepším vázačem. Ucho si myslel že to nedá, ale úplně těsně ho porazil.

Ke konci jsme čekali na Šroubka a tak jsme nevěděli co dělat, tak já sem navrhl že půjdeme někam na po schodech kde to vypadalo že tam je nějaká kaplička nebo něco takového a tak jsme tam šli. Byl tam hřbitov a tak jsme se vrátili zpátky na místo, kde jsme čekali na Šroubka. Nezbývá nic jiného, než pogratulovat vítězům, a těšit se na příští ročník.

Napsal Sysel

Šroubek - 9.03.2013, 1. oddíl chlapecký