Roverská schůzka na téma Hannah Montana

Vzhledem k tomu, že tento pátek byla na programu středisková rada, jali se roveři využít tuto příležitost také k uspořádání své schůzky. SRJ skončila kdy skončila a po ní ještě následovala pracovní porada ohledně Základního kola SZ. Někdo z účastníků této porady projevil přání něčím se v noci na schůzce nadlábnout. Nakonec nás zachránila Šárka, která se odebrala do klubovny předem s tím, že se pokusí zase trochu ztenčit potáborové zásoby potravinových surovin…

obrázek Když jsme se i my ostatní (Tlampač, Jirka, Tom) konečně po poradě dostali do klubovny, čekala na nás příjemně vytopená místnost s vonícím hrncem RÝŽOVÉ KAŠE. Mimo Šárky nás casino online zde překvapil také Míra a po krátkém přivítání a předání instrukcí ohledně kaše nás oba opustili. Náplň následujících minut se nesla ve znamení kouřícího hrnce uprostřed stolu. Kaše byla fenomenální. Postupně se začali trousit ostatní – Péťa, Dave a Monika. Po jídle jsme vymýšleli praštěné rébusy (můžete si je prohlédnout na jedné z fotek pod textem). Také jsme hráli jednu hru s polykáním citronu. Zažili jsme vskutku trpké chvíle.

Potom nás opustil Péťa s Davidem a my jsem se konečně mohli přesunout k hlavnímu bodu této schůzky – Seznámení se se životem slavné Hany Montany prostřednictvím hromady časopisů, které se z nějakého důvodu zapomněly dát na karnevale do cen, a které nesou její jméno. Bylo to poučné a inspirující. No potom nás ještě Tlampač naučil hrát společenskou hru Královské rošády a Jirka nás následně (asi ve 3:47) opustil. Naše zbylá trojka si ustlala na podlaze a po shlédnutí jednoho nejmenovaného filmu jsme v 5:34 šli také spát….

Tom

Tom - 4.03.2011, 39. oddíl R&R

Sponzoři »