Putovní tábor dvou řek (31. oddíl)

Od 17. do 27. července skauti (a vedoucí) vyrazili na putovní tábor k údolím řek Oslavy a Jihlavy. Začali jsme v Náměšti nad Oslavou a končili cestu v Třebíči. Ušli jsme tedy něco kolem úctyhodných 110 kilometrů za deset dní. Obklopeni nádhernou přírodou a malebnou krajinou v deltách řek nám cesta ubíhala. Občas jsme ve městě zašli na nákup nebo se odreagovali na hřišti. Díky nádhernému počasí jsme ani nemuseli moc používat stany, a spalo se v hamakách. Táborová hra, která nás celou dobu provázela, se věnovala přežití v době pojaderného konfliktu. I proto jsme navštívili jadernou elektrárnu Dukovany. Tábor proběhl klidně a ke spokojenosti zúčastněných. Jen občas nás trápil nějaký ten puchýř nebo vlk či dotěrný fotograf.

Tlampač

Všechny fotky z putovního tábora naleznete na tomto odkaze.

Veronika - 27.07.2022, 31. oddíl skautů