Kočičky z třicet sedmičky: Všechny fotky z tábora

V sobotu 17. července 2021 se na Kopretinovou louku začaly sjíždět světlušky a skautky z 37. oddílu společně se skauty z 31. oddílu Jestřábi. Po příjezdu na holky čekalo uvítání od indiánů. A tak se hned první příjezdový den prozradila táborovka „INDIÁNI“. Druhý den v neděli nás čekala mše svatá se Zibim. Večer pak byl zahajovací táborák, kde jsme si zazpívali skvělé písničky. Další den se indiáni rozdělili do kmenů. Šaman jim řekl, že zlí lidé kácí pralesy, aby mohli najít poklad. Proto se s nimi indiáni domluví a poklad za ně budou hledat oni, aby jim přestali kácet pralesy. Celý týden probíhaly různé indiánské etapy. 

V noci ze středy na čtvrtek byli skautky a skauti posláni na výsadek. Světlušky se vydaly na výpravu kolem lesních studánek. V sobotu, byl klasicky „mycí den”. V neděli se hrála mega najetá hra Kutibar, jejíž cílem bylo dostat se na Mars. Potom jsme měli mši svatou se skvělým panem farářem z Dolní Čermné. Letos se skautky, které přecházely k vedoucím, vydaly společně spát na louku, a druhý den pak každá svou vlastní cestou šla za červenou šňůrkou. Skautky a skauti si taky jeden den na táboře zkusili žít pastýřskou idylu. 

Ke konci indiáni bojovali s příšerou, a tak získali mapu, podle které najdou poklad. Indiáni poklad přenechali zlým lidem, těm to ale přišlo málo, a tak je indiáni zažalovali a vedli spolu bitku před soudem. Soud nakonec vyhráli indiáni. V pátek pak byla indiánská párty a večer táborák se skvělou atmosférou. Bylo hodně krásných a vtipných scének, u kterých jsme se nasmáli. 

A tak jsme zakončili skvělých čtrnáct dní doprovázených spoustou hrotů, skvělou náladou, zábavou a nezapomenutelnými krásnými vzpomínkami.

Za vedoucí napsala Evča

V galerii se můžete podívat na první dávku fotografií.  Kompletní galerie je tady.

Veronika - 31.07.2021, 37. oddíl dívčí

Sponzoři »