Prospektoři 2022

Sešli jsme se v 8 hodin ráno u klubovny do ponurého počasí a rozdělili jsme se do dvou týmů. Jeden tým byl kluků a druhý holek. Nejdřív nastala menší soutěž o to, kdo půjde první. Kluci byli znalejší, tak dostali souřadnice a holky musely počkat 10 minut.

První bod kam jsme šli, byl nad Albrechticemi. Abychom se tam dostali, museli jsme přejít přes cizí pozemek. Kluci měli štěstí a potkali majitele, který je s ochotou pustil dál. Holky však takové štěstí neměly a musely to trochu obejít. Náš druhý bod byl nad Nepomuky. Tam se oba týmy vydaly trochu špatnou cestou. Klukům za to na konci strhli pár peněz, ale holky se rozhodly jít přímo do hustého lesa.

Dostali jsme se do Sázavského údolí a tam už na nás čekal Vypravěč v podobě člověka, který nedýchal. Další úkol byl jít do jeskyně se zapálenou pochodní. Kluci mysleli, že aspoň něco uvidí, ale jediné co viděli byla tma a oheň. Holkám díky smůle hořela pochodeň víc, takže i líp viděly. Pak jsme se vydali konečně rýžovat zlato. Když jsme ho měli, vyrazili jsme zpátky do klubovny. Tam jsme zlato prodali a za peníze si vydražili sladkosti. Spokojeni s úlovky jsme šli domů.

Všechny fotky z akce jsou zde: https://photos.app.goo.gl/gbRDyt6eEDKzXj9T8

Sněhurka & Soptík