NÁRUČ neboli NÁlož RUkodělných Činností potřetí

Již potřetí se v letošním roce uskutečnila NÁlož RUkodělných Činností. V sobotu 29. 9. se sešlo ve skautské klubovně 30 holek a kluků ve věku od 6 do 15 let, aby si vyzkoušeli netradiční techniky a vyrobili mnoho dárečků. Se vší vervou jsme se do toho pustili již v osm hodin a ozdobili jsme si svíčky, vytvořili obrázky z pěnového papíru. Každý si také vyzkoušel výrobu nejrůznějších náušnic a náramků, které potěšily nejednu maminku. Z Fimo hmoty jsme vykrajovali přívěsky, korálky a pomocí tenkých plátků této hmoty jsme si také ozdobili propisky. Ti nejšikovnější si mohli vyzkoušet pletení košíku z pedigu. Stihli jsme se také proběhnout venku, zahráli si několik her a v jednu hodinu jsme spokojeně odcházeli z klubovny s náručí plnou dárečků.

Martina - 29.09.2012, 37. oddíl dívčí