Miniples

V sobotu 2. listopadu odpoledne se skautky z 37. oddílu a skauti z 31. oddílu setkali na miniplese.

V sobotu ve 14:30 jsme se sešli v klubovně v taneční garderobě, s menšími obtížemi zaplatili vstupné a usedli ke stolům. Náš taneční mistr (Tom) nás rozdělil na dvě skupiny a hráli jsme hru 1 ruka, čtyři nohy. Následovala lekce martiny, která byla poměrně zdařená a posléze se dostalo i na polku. Po tvrdém tréninku náš taneční projev vypadal docela k světu. Vyčerpaní jsme usedli do původních skupin a Ing. Jiří Novák nás malým testem a přednáškou provedl zákoutími etikety. Nevím, jak ostatní, ale já jsem zjistila, že nic nevím… Zahráli jsme si pantomimickou „tichou poštu“ a ve dvojicích jsme zkoušeli tančit s míčky mezi čely. Pak jsme se učili Cha-chu a o velkolepý konec velkolepého miniplesu se postarala velkolepá tombola s velkolepými cenami (obzvlášť Kuba jimi byl naprosto fascinován…).

Anička

Tom - 2.11.2013, 31. oddíl skautů