Florbalový turnaj o stříbrný míček

V sobotu 15. prosince 2012 se v tělocvičně „Dělnický dům“ uskztečnil XIV. ročník florbalový turnaj „O stříbrný míček“, kterého se účastnili skauti, roveři a vedoucí. Na počátku turnaje jsme se rozděleli do čytř musžstev po čtyřech hráčích. Hrálo se systémem každý s každým 2 × 8 minut. Letošní turnaj byl napínavý skoro do poslední minuty, jelikož o končném vítězi se rozhodl v posledním zápasem, kdy Uranga minutu před koncem vystřelil svému týmu turnajové vítězství.

Družstva:

Jak se hrálo:

Pořadí:

1. místo – Uranga (kapitán), Dominik, Tuplák, Kukyn – 5 bodů, skóre 19:16
  2. místo – Venuše (kapitán), Tlampač, Honza B., Ládik P. – 4 body, skóre 14:13
  3. místo – Vašek N. (kapitán), Tomáš S., Dan K., Petr K. – 3 body, skóre 22:16
  4. místo – Šroubek (kapitán), Jirka N., Adam K., J. Doleček – 0 bodů, skóre 10:20

Autíčko - 15.12.2012, Kronika