Zimní táboření Káňat

Dne 16. 2. 2018 dva dny po Valentýnu se družina Káňat z 31. oddílu skauta vypravila na výpravu – zimní táboření. V pátek večer jsme vyrazili z Lanškrouna s vybavením v počtu čtyř osob – Mě (Tlampače), Pavla, Jirky a Váši. Přespali jsme ve Srubu a v sobotu se poctivě věnovali zimním radovánkám, které skýtá mráz a dostatek sněhu pokud je. Bobovali jsme, koulovali se a hráli hry na sněhu, postavili i tee-pee. V něm jsme si uvařili i večeři. Vyváleli jsme se ve sněhu a pookřáli u krbu. Program jsme si zpestřili povídáním o první světové válce, od jejíhož konce letos uplyne sto let, který si pro nás Pavel připravil. V neděli nás čekal již jen řádný úklid, mytí a doplnění zásob dřeva. A odjezd domů.

Tlampač

Tom - 17.02.2018, 31. oddíl skautů