Výprava 31. oddílu skautů

Ahoj, jsme skupina mladých legionářů, která se vydala získat tajné informace nepřátelských kme­nů.

Vyrazili jsme ráno v 7:15 z Lanškrouna do České Třebové. Nakoupili jsme zde zásoby jídla a vydala vzhůru za dobrodružstvím. Prošli jsme těsnou jeskyni, schovávali se před nervózním poslem s našimi informacemi. Přišli k oblasti zvanou Na palici. Zde jsme si dali pravé legionářské jídlo. Po vydatném obědu jsme se vydali sledovat posla. Po chvíli se nám ztratil z očí, ale věděli jsme směr, kterým se vydal. Vydal se směrem k nedalekému Ostrovu. Poté jsme objevili jeho stopy u nedaleké hlášky u Lanškrouna. Poté jsme se vydali k našemu noclehu na Zubrovce. Dali jsme si zde večeři a uchýlili ke spánku, ale najednou jsme zaslechli posla. Chytli jsme ho a získali tajné informace. Nyní jsme se vydali zalehnout a spát. Ráno jsme po sobě zahladili stopy a vydali se každý vlastní cestou. Výprava byla libová!

Ondra

Tom - 2.04.2016, 31. oddíl skautů