Výprava Medúzek do Toulcových Maštalí

V pátek odpoledne (16:30) jsme se jako družina Medúzek sešly na autobusovém nádraží… Měly jsme v plánu dojet autobusem až na konečnou zastávku: Budislav Borek – blízko Toulovcových Maštalí, kde jsme měly v plánu spát pod převisem (skála). Když jsme dorazily na místo, tak jsme si rozložily karimatky apod… Rozdělaly jsme si oheň. Hmm, večeře byla mňamózní.

Ráno na nás čekalo balení a už jen se vydat a doufat, že najdeme jiný převis. Sama jsem byla napnutá a zvědavá, jak tohle dopadne. Když jsme si dobalily, začaly jsme se s místem loučit… (Baaaaaaaay). No, abych se nerozepisovala… Cestou jsme si užily spoustu legrace (snad mluvím za všechny). Ale po asi 2 hodinách začalo pršet, a tak jsme se schovaly do tábořiště (Hradec Králové). Daly jsme si oběd – těstoviny s omáčkou. Jo a abych nezapomněla, byly jsme v bludišti plných skal ( WoooooooooW ). No hmmm. Na večeři jsme opékaly buřty a také si trochu u ohně zazpívaly (lalalalalala).

Ráno budíček a vstávání. Snídaně – ovesná kaše čokoládová. Prostě super! A zkuste hádat, co bylo na oběd. No, nesměly tu chybět ani čínské instantní nudle. To vše jsme vařily na vařiči. Potom zase následovalo to balení, autobus + vlak. No a musím říct za všechny, že to bylo PROSTĚ SUPER!!!

Markéta Toncrová

Brumla - 24.03.2024, 1. oddíl dívčí

Sponzoři »