Ringo turnaj

sobota 26.února 2011

V sobotu po 22. únoru, kdy se slaví den sesterství, se konalo dívčí kmenové dopoledne. Byl na programu ringo turnaj. A nejen ten. Na začátek jsme si zahrály několik sportovních her – různé honičky, na chobotnice, na hady a potom jsme se rozdělily do tří skupin. Ve skupině jsme nejdřív vymyslely název a potom jsme se snažily přijít na co nejvíc vlastností, které máme společné. Zjistily jsme, že máme víc společného, než jsme si původně myslely, a taky, že máme všechny rády ČOKOLÁDU, což se velice hodilo, jak se později ukázalo. Pak už jsme konečně začaly hrát ringo. Byla to tvrdá bitva. Hrálo se celkem devět zápasů. A dopadlo to takhle: 1. místo Zorničky, 2. místo Mlčedníci a 3. místo Sladké čokolády. Každá jsme dostala krásný diplom a do skupinky ČOKOLÁDU a další sladkosti, které jsme hned snědly (jako takový malý předkrm k obědu, na který jsme se pak vydaly domů :))

Monča

- 26.02.2011, 1. oddíl dívčí