Výprava za jídlem maskovaná za přípravu na survival 1CHs

Výprava za jídlem (příprava na survival)

Všechno to začalo 20. května u klubovny. Sešli jsme se tam v 16 hodin, až na Starostu, který za námi přišel až když jsme byli na Kopretinové louce. Udělal to strategicky, protože nemusel nést nic ze společných věcí. Od té doby, kdy jsme vyšly jsme se zastavovali na každé menší křižovatce. Když jsme byli na místě, tak jsme začali rozdělávat oheň. Rozdělili jsme se na dvě skupiny – jedna šla stavět přístřešek a druhá dělat večeři. K večeři jsme si dali přecibulovaný guláš s masem a olejem (toho tam bylo trochu víc, než by mělo). Nato jak vypadala příprava a průběh, tak to bylo překvapivě dobré. Pomalu se začínalo stmívat a v dálce jsme viděli masivní blesky. Pomalu, ale jistě se blesky přibližovaly. Když jsme zalezli do pelechu, tak to teprve začalo. Blesky ozařovaly celou oblohu a blýskalo se asi do půlnoci.

Druhý den jsme se probudili pod rybníčkem. Nad našimi hlavami se utvořilo jezírko na plachtě. Bylo dost velké, ale i tak to ta celta přežila. Pod celtou se to trochu zvrhlo všichni jsme na sebe naskákali. Když jsme vylezli, tak jsme šli dělat snídani. Byli to hadi – směs mouky a vody na ohni. Hned po snídani jsme si udělali obídek. Naštěstí nikdo nevzal skořici, což bylo jediné štěstí. K obědu byly brambory s masem a cibulí. Než jsme odešli, tak jsme si zahráli hru šlapku. Potom jsme vyrazili domů. Po cestě jsme si ještě zahráli hru šlapku a zhodnotili naši přípravu na survival. Od Sázavy jsme se postupně odpojovali a mířili ke svým domovům.

Vypravěčovi podivuhodné kombinace:

Topinka + marmeláda