Casino Royale & Den D

Skupinky hráčů v oblečení do lepší společnosti se hrnuli do klubovny v sobotu 19. února. Od dopoledních hodin pro ně byly přichystané stoly casina, o které se staraly krupiéři – roveři z 1. oddílu. Hráči se sešli v počtu 3 skautů a 6 vlčat z 1. oddílu, 3 skautů z 31. oddílu.

V herní nabídce se sešlo velké množství zajímavých her, mezi nejhranější patřil Twister a AZ-kvíz. Ale podporovaly se i tradičnější hry v podobě šachů či prostého Kámen, nůžky, papír. Mě nejvíce zaujala hra Machi Koro, kde si každý hráč staví své město a je na něm, jakou strategii zvolí, zda se bude specializovat na zemědělství, služby, či jinou část průmyslu.

Po uplynutí herní doby přišel čas dražby pro skauty a čas obchodování pro vlčata. Do dražby vstupoval s nejvíce penězi Mravenec, který většinu času hrál a sázel na jistotu, ale věřím, že s výsledkem byli všichni spokojeni.

Po společném úklidu prostor casina jsme se rozloučili a vydali se užít si zbytek sobotního odpoledne. Fotky z akce: https://photos.app.goo.gl/HUEwVV8v8fgE4GPB7

Vypravěč

jednickala - 19.02.2022, 1. oddíl chlapecký

Sponzoři »