První schůzky 1. oddílu chlapeckého

V novém školním roce zahájí náš oddíl pravidelnou činnost 8. a 9. září. Pro všechny platí účast v kroji a kdo nemá, tak alespoň v oddílovém tričku. Pro úplné nováčky, kteří by chtěli dorazit, postačí si vzít s sebou alespoň přezůvky. Rodičům stávajících členů ještě pošleme o víkendu podrobnější informace mailem.

Vlčata

Sejdeme se ve čtvrtek 8. září v 16:00 u klubovny. Schůzka mimořádně potrvá jen do 17:30, protože pak bude následovat krátká informační schůzka pro rodiče kvůli seznámení s novými přírůstky ve vedení vlčat a s tím plynoucími změnami v organizaci. Schůzky jinak budou probíhat do 18:00 a toto je výjimka. Pozor – nejstarší vlčata se už na tuto schůzku nedostaví – bude se jich týkat schůzka skautů další den (Svišť, Mýval – Kuba K., Hledač – Kuba H., Tesák – Dan, Zach, Honza T.).

Skauti

Sejdeme se v pátek 9. září v 16:00 – místo bude ještě překvapením (informaci dodáme mailem o víkendu 3.-4. září). Schůzka potrvá jako obvykle do 18:00. A ve stejný čas se budeme – kromě prázdnin a státních svátků – scházet i další pátky během školního roku.

Šroubek - 8.09.2016, 1. oddíl chlapecký

Kalendář

Poradní skála

Publikováno:06. 10.

Akce konaná od 6. do 8. října v Letohradu je …

Večer deskových her

Publikováno:07. 10.

Po dni otevřených dveří Vás zveme na večer deskových her, …

Akce pro R&R z okresu Ústí nad Orlicí

Publikováno:13. 10.

13. – 15. října 2023 v Lanškrouně pro …

Sponzoři »