1CH – Květnová výprava vlčat

O víkendu 27. – 28. května vyráží celá smečka vlčat 1. oddílu chlapeckého na výpravu, která bude mít dvě části. Pro družinu Orlíků končí v sobotu v podvečer a pro družinu Lišáků v neděli kolem oběda.

Sraz: v sobotu 27. 5. nejpozději v 7:20 na vlakovém nádraží (odjezd 7:28)

Návrat z jednodenní výpravy: sobota – přibližně v 18:24 na vlakové nádraží (v 18:15 v Rudolticích)

Návrat z dvoudenní výpravy: neděle – přibližně ve 12:24 na vlakové nádraží 

Vybavení na jednodenní výpravu: viz vybavení na jednodenní výpravu (odkaz zde)- kroj je nepovinný (či krojové / oddílové triko – pro ty co ho mají), určitě ale každý šátek (krojový nebo jiný, kdo nemá krojový. Lžíce není s sebou potřeba. Každý si s sebou dále má vzít 30,- Kč (vybereme při odjezdu) a co se týče jídla, je potřeba se vybavit vlastními zásobami na celý den a dostatkem pití.

Vybavení na dvoudenní výpravu: seznam vybavení naleznete pod odkazem zde. Platí následující úpravy – kdo má, ať si vezme kroj nebo krojové tričko, všichni mají mít šátek (a kdo nemá krojový, tak alespoň obyčejný do batohu). Oblečení do batohu můžete zredukovat, pokud vyjde současná předpověď pěkného počasí – stačí něco na přioblečení na večer a věci na spaní. Každý si s sebou dále má vzít 50,- Kč (vybereme při odjezdu) a co se týče jídla, je potřeba se vybavit vlastními zásobami a dostatkem pití na většinu soboty. Společná jídla budou v sobotu večer a v neděli snídaně a něco ke sváče. Není nutné brát – ešus (lžíci ano), zápisník a tužku, sešit Nováčka nebo stezku.

 

Účast či neúčast svého syna prosíme nahlašujte bezodkladně na Whatsapp nebo na e-mail jednickala.vlc@skaut.cz (termín byl do středy 24. března).

 

Členové Orlíků, kterých se týká jednodenní část (ostatní – Lišáci – mohou samozřejmě také na jednodenní, pokud dvoudenní varianta nevyhovuje vašim plánům, ale nahlašujte to společně s účastí, jinak předpokládáme, že budou na dvoudenní):

Kuba J., Péťa K., Táda L., Máťa M., Maty M., Víteček P., Osky Š., Šíma T., Vojtík T., Pája V. – Očko, Vojta W. – Žížala, Jonda Z.

Šroubek - 27.05.2023, 1. oddíl chlapecký – vlčata

Kalendář

1CHv – červnová výprava vlčat

Publikováno:15. 06.

Vlčata z 1. chlapeckého oddílu vyráží v sobotu 15. června …

Sponzoři »