Tábor 1. chlapeckého oddílu a 1. dívčího oddílu

Naše dva oddíly po několika letech vyjely za vypůjčené tábořiště do Horních Studének.

Skautky se pohybovaly v oblasti Hollywoodu ve stínu celebrit, klapek a filmových kamer. Při svém puťáku se vydaly do Jeseníků a koupaly se v lomech.

Světlušky doprovázely na dobrodružné cestě Shreka, se kterým společně vyrazily osvobodit princeznu Fionu. Společně získávaly mapu od pohádkových bytostí, a poté soupeřily s princem Krasoněm, který chtěl princeznu také získat. Společně plnily broučky a užily si výlet po okolí.

Skauti se se ponořili do boje o vodu, když padla stará civilizace a vydali se získat bájný Vodozdroj. Na své cestě se setkali s Trifidy, obchodníky či si vymýšleli vlastní úsek při Pískovišti. Skauti měli silný zážitek také v držení vigilie – noční meditace u ohně.

Žlutý kvítek získal Soptík a Lovcem bobříků se stal Áďa.

Vlčata cestovala časem po historických událostech společně s agentem H. Společně byla na Divokém západě, u Velké francouzské revoluce či u řádění moru. Při svém výletu přespala mimo tábor a celkem tři vlčata spálila svou novou skautskou přezdívku.

Dále jsme společně hráli Sobí šlachu, běželi Finskou stezku, poměřili síly v olympiádě a účastnili se volitelných workshopů a diskuzí.

Velké díky patří všem lidem, kteří připravovali program pro všechny účastníky tábora. Dále děkujeme všem rodičům, kteří pomohli s tím, aby tábor mohl proběhnout. Další velké poděkování patří všem, kteří se starali o naše plné žaludky.

Všechny fotky z tábora jsou k nahlédnutí zde: https://photos.app.goo.gl/xMTBhW3N6xDdkgq17

Vypravěč - 15.07.2023, 1. oddíl chlapecký

Sponzoři »