Výprava Pomněnek

Dne 22.2.2014 se družinka Pomněnek ve složení Filípek, Eliška, Anežka, Gábinka, Anička, Naťa, Chůvka a Martinka, která se k nám přidala ze družinky Sněženek, rozhodla vyrazit na výlet. Bylo krásně a tak byl den stvořený pro procházku. Od radnice jsme vyráželi kolem 13:00 směrem k rybníkům. Cestou jsme si zvládli zahrát několik her, posvačit, ale také pozorovat přírodu a zvířata. Cesta byla daleká, ale zvládli jsme se vrátit do klubovny, kde naše výprava pokračovala. V klubovně jsme si vyrobili krásné sáčky na nejrůznější poklady a poté jsme se vrhli na vaření palačinek. Všichni se podíleli na přípravě, o to víc nám palačinky chutnaly. Stačili jsme dojíst a trochu poklidit a už bylo 18:00 a byl čas vyrazit k domovům.

Natálie - 22.02.2014, 37. oddíl dívčí