Výprava 1. smečky vlčat

V sobotu 13.03.2010 o půl devaté jsme se sešli u klubovny odkud jsem vyrazili na Nový zámek u Rudoltic. Již cestou na zámeček se ozývali vlčata, že mají žízeň a hlad a tak jsme uvítali sezení u skautské lípy. Vlčata naplnila svoje bříška a mohli jsme se pustit do prvních hříček, kdy jsme využili čerstvě napadaného sněhu. Měli jsme to štěstí, že jsme si mohli prohlídnout i samotný zámeček, kdy jsme zámeckou věž prošli od sklepení až po věž. Po prohlídce zámečku jsme vyrazli cestou necestou, přes les a pole k Dlouhému rybníku, kde jsme po obědvali. Po obědě jsme vyrazili okolo rybníku, kdy jsme se zastavili na hřišti na koupališti a na Střelnici. Odpoledne jsme dorazli ke klubovně kde jsme se rozešli. Výpravy se účastnili: Autíčko, Ňuf, Tonda, Kaštan, Spadarmen, Pinďa, Kuba, Matýsek, Lukášek, Honzík.

Autíčko - 13.03.2010, 1. oddíl chlapecký – vlčata