Vánoční schůzka 31. oddílu

23. prosince odpoledne se členové 31. oddílu skautů sešli na poslední schůzce v roce 2013.

Zahájení bylo naplánována na 14:00. Prvním bodem programu byla krátká hra na rozhýbání. Následovalo focení. Fotili jsme se jako jednotlivci na webové stránky střediska a také společně jako oddíl. Po focení jsme si zahráli hru na rozesmívání. Dále jsme společně objevovali vánoční zvyky z různých koutů světa. Jako každý rok, ani letos nemohl chybět vánoční kvíz. Ten si připravil Kutil a měl podobu známé televizní hry „Riskuj“. Následovala krátká hra a po ní jsme se odebrali ven, kde jsme se svíčkami chodili po okolí a četli jsme si příběhy k zamyšlení. Na závěr jsme zazpívali koledy, snědli cukroví a rozbalili dárky, které letos měly začínat na písmeno „T“. Objevily se zde např. třísky, turbánek, TNT (petarda) nebo funkční počítačová klávesnice, avšak pouze s jednou klávesou (písmeno „T“) a další.

T.

- 23.12.2013, 31. oddíl skautů