Skautské lezecké závody

V sobotu 12. ledna 2019 na horolezecké stěně na Základní škole A. Jiráska proběhly tradiční skautské lezecké závody.  Pro lezce byli připraveni 2 cesty na obtížnost, jedna cesta na rychlost a 1 doplňková disciplína.
Na začátku lezeckého závodu všem byli předlezeny všechny cesty, tohoto úkolu se zhostila Marťanka, která společně s Michalem, Zbyškem a Fousem cesty pro závod připravily.
Lezci byli rozděleni do několika věkových kategoriií. Po předlezení začal samotný závod, kdy i ti nejmladší, nejmenší i ti nejstarší si zalezli. Chvíli po poledni dolezli poslední lezci a mohli jsme se pustit do vyhlašování výsledků, které naleznete v dokumentu níže.

Za uspořádání závodu patří poděkování Michalovi P., Fousovi, Marťance, Zdeňkovi, Radkovi U., Zbyškovi Č., Kryštovi P., Kačabě, paní Dománkové, Petře S., Charlimu a Vašku S..

Výsledky: Skautske_lezecke_vysledky_2019

Autíčko - 12.01.2019, Kronika