Skauti na Kopě

V pátek 9. září 2016 na nám. A. Jiráska v rámci celoměstských slavností KOPA  vyrostl malý skautský tábor.  V rámci sobotního programu (10.9.2016) jsme pro širokou veřejnost připravili prezentaci lanškrounského skautingu a zejména pro děti jsme připravili osm stanovišť, kde si např. vyrobili skautský větrník, notýsek či svoji připínací placku (buttonek). Dále si vyzkoušeli lanovou překážku, kdo dál dojde na gumě, střelbu z kuše na cíl, překážkovou dráhu, souboj v hodu na cíl či sluchové pexeso.  Za splnění jednotlivých úkolů byli děti odměněny. Odbitím 17:00 hodiny jsme náš program ukončili a za 45 minut jsme měli po sobě uklizeno.

Díky patří všem, kteří přiložil ruku při páteční stavbě,  v sobotu při realizaci programu a při bourání.

Autíčko - 10.09.2016, Kronika