Příprava na Survival

V 9:00 jsme se sešli u klubovny: já (Sekyrka), Peťan, Vojta, Majkl a Starosta. Poté jsme vyrazili do Lidlu, kde jsme nakoupili jídlo na výpravu.

Jakmile jsme nakoupili, vyrazili jsme přes Žichlínek na Kopretinovou louku. Po cestě jsme potkali kozy a začali jsme je hned napodobovat. Pak se tam objevil krocan a Starosta říká: „To nevím, jestli dokážete napodobit tenhle zvuk.“ V tu ránu ten krocan udělal své „hudry hudry“ a my jsme se tak smáli.

Jakmile jsme dorazili na Kopretinovou louku, dali jsme si oběd. Byla to naše specialita – chleba s paštikou. :-) Poté, co jsme dojedli, šli jsme se cachtat do potoka. Když jsme se vrátili, Starosta nám zadal úkol udělat cestu k Pomníku Háječka. Velice jsme se vylekali, že budeme muset jít ještě dalších 10 km. Naštěstí po vytvoření trasy jsme nikam nešli.

Potom jsme si postavili přístřešek a připravili večeři. Byly to těstoviny s taveným sýrem a hovězím masem. Po večeři jsme si šli umýt nádobí do potoka, kde jsme se všichni strašně namočili, protože jsme dělali blbosti a cákali po sobě vodu. Jakmile jsme umyli nádobí (a pořádně se namočili), šli jsme si sednout k ohni. Tam jsme si povídali a zpívali.

Pak se šlo spát. V noci byla obří bouřka a všichni jsme se ve 1:43 naráz vzbudili a nemohli spát. Naštěstí bouřka utichla. Ráno jsme se naučili rozdělat oheň z mokrého dřeva, k snídani byla ovesná kaše. Poté jsme se vydali domů.

Sekyrka

Starosta - 9.06.2024, 1. oddíl chlapecký

Sponzoři »