Oddílovka světlušek

V pátek 12.3.2010 v 16:00 hodin se sešly družinky Pomněnek a Sněženek na své oddílové akci v lanškrounském bazénu a v klubovně. Sešly jsme se už ve 15:45 u školy Dobrovského, abychom navštívily bazén. Když dorazily i největší opozdilci vyrazily jsme se rychle převléknout, abychom si vodní zábavy užily co nejdéle. Voda v bazénu podle tabulky měla úžasných 29 stupňů, takže se není čemu divit, že jsme se tam rádi vrhly, skoro po hlavě. Na začátek jsme si užívaly volné zábavy, ale pak jsme se pustily do všemožných her jako: kdo doplave nejdál, vylov si svůj kroužek nebo tradiční zabika s míčem. Samozřejmě, že jsme neodolaly a svezly jsme se na skluzavce. Po uplynutí času jsme se šly převléci, abychom vyrazily do klubovny, kde si pro nás Chůvka připravila vyrábění. Jelikož se blíží velikonoce, tak jsme se daly do vyrábění velikonočních věnečků. Vše se podařilo a tak pod našima rukama vznikly krásné výtvory, které se budou určitě vyjímat na našich dveřích. Ani jsme nevěděli jak, ale najednou odbila 19 hodina a tak jsme se musely rozloučit a vyrazit k našim domovům ukázat co jsme vytvořily.

Autíčko - 12.03.2010, 37. oddíl dívčí