NáRuČ – vánoční tvoření

Martin na bílém koni nepřijel, Kateřina na blátě nebyla, kdoví, jestli Vánoce tedy letos budou bílé. To nás ovšem nemůže odradit od těšení se na nejkrásnější svátky roku. A tak dřív než Lucie noci upije, pojďme se na ně trochu připravit. Skauti ze střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun uspořádali poslední část cyklu Nálože Rukodělných Činností a proměnili své klubovny na celé sobotní dopoledne ve vánoční dílny. A o tom, že byly opravdu tvůrčí, svědčí velké množství šikovných dětí, které si přivstaly a přišly, i výrobků, které si všichni účastníci vlastnoručně vytvořili a odnesli domů. Zdobili jsme svíčky voskovými pláty, vyráběli adventní věnce a vánoční přáníčka, malovali hrnečky. Horkou novinkou byly drobné dárky ze smršťovací fólie. Všechno tu připomínalo blížící se adventní čas. Ať se nám tedy na Vánoce hezky těší.

Autíčko - 24.11.2012, Kronika